Kostka brukowa

Kostka brukowa jest najbardziej popularnym materiałem do utwardzania powierzchni wokół budynków. Rozbudowany wybór modeli, wzorów i kolorów wyrobów betonowych pozwoli dopasować kostkę brukową do każdego stylu architektonicznego domu lub innego budynku. Różne rodzaje kostek można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób nieskończenie wiele projektów i aranżacji zagospodarowania terenu.

Kostka brukowa świetnie sprawdzi się jako materiał do budowy chodników, alejek i ścieżek ogrodowych, podjazdu do garażu czy nawierzchni altany. Nawierzchnie z kostki brukowej są łatwe w utrzymaniu czystości i komfortowe w użytkowaniu. Przestrzenie, które zostały zaaranżowane z dbałością o dobór materiałów, podnoszą wartość materialną i odbiór estetyczny posesji.

U nas odnajdą Państwo wzory kostek klasyczne i nowoczesne jak również minimalistyczne i wyraziste. Betonowe kostki brukowe produkowane są z wysokiej jakości betonu C30/37, odpornego na niską temperaturę i nacisk samochodów. Dzięki temu pozostaną w dobrym stanie przez długie lata.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Cegła Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

82,00 zł
favorite
1

Cegła Bez Fazy

Cegła bez fazy, nowoczesny model kostki brukowej w jednorodnym...

50,00 zł
favorite
0

Starobruk

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

52,00 zł
favorite
5

Luxbruk

Mackiewicz Luxbruk to średniej wielkości płyty premium...

81,00 zł
favorite
9

Moderno

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym...

83,00 zł
favorite
0

Arena Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

80,00 zł
favorite
0

Kreativ

Wielkogabarytowe płytki brukowe Kreativ barwione we...

94,00 zł
favorite
0

Pikolo

Kostka Superbruk Pikolo to bardzo znany wzór kostki brukowej...

68,00 zł
favorite
0

Hexagon

Hexagon z grupy Superbruk Modern Line to model, który powstał...

75,00 zł
favorite
0

Kostka brukowa Białystok

Szukasz kostki brukowej w Białymstoku? W ofercie Kamień i Drewno znajdziesz szeroki wybór kostek brukowych w rozmaitych kolorach oraz rozmiarach. Z łatwością dopasujesz je do konkretnej aranżacji. To solidne i wytrzymałe rozwiązania, które gwarantują niezawodną trwałość przez długie lata.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru kostki brukowej, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Kamień i Drewno. Specjaliści odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie.

Zalety kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał do budowy ścieżek ogrodowych, chodników, podjazdów, a także wielu innych nawierzchni. Stanowi świetną alternatywę dla płyt chodnikowych – przede wszystkim ze względu na znacznie lepszą trwałość. Ma też wiele innych zalet, np. wykazuje znakomitą odporność na warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia się także wysoką estetyką, czym zyskuje na przykład w porównaniu do asfaltu.

Dużym atutem kostki brukowej jest również fakt, że dostępna jest w wielu rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można układać z niej dowolne kształty i aranżacje, zyskując naprawdę doskonałe efekty wizualne. Ponadto jest bardzo łatwa do układania, a także prosta w rozbiórce.

Na co zwrócić uwagę wybierając kostkę brukową?

Wybierając kostkę brukową, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które pozwolą Ci stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. Pierwszy z nich to wymiary kostki, czyli długość, wysokość oraz grubość. Dobór odpowiednich elementów zależy przede wszystkim od charakterystyki terenu, na którym ma być kładziona kostka. Oprócz tego bardzo istotny jest też kształt kostki.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. kostki kwadratowe, prostokątne, ale również heksagonalne i inne. To, na jaki kształt ostatecznie się zdecydujesz, zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać oraz w jakim miejscu kostka ma się znajdować (wokół domu, wzdłuż ulicy, na podjeździe itd.).