Obrzeża betonowe

Obrzeża chodnikowe i krawężniki betonowe służą do trwałego i estetycznego wydzielenia dwóch różnych typów nawierzchni. Najbardziej popularnym typem obrzeży w budownictwie są obrzeża betonowe, występują one najczęściej w trzech klasycznych kolorach, szarym, grafitowym oraz czerwonym. W naszej ofercie znajdują się również obrzeża betonowe w kolorze żółtym, piaskowym i brązowym. 

Obrzeża betonowe to trwały produkt, który skutecznie zabezpiecza nawierzchnie ścieżek oraz alejek przed rozsuwaniem się wierzchniej warstwy brukowej. Istotne jest montowanie obrzeży zgodnie ze sztuką budowlaną. Prawidłowo zamontowane obrzeże jest gwarancją trwałego i długiego użytkowania, zapobiegnie to nierównomiernemu osiadaniu w gruncie.

W celu zapoznania się z wyglądem obrzeży betonowych zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w Kurianach. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz adres e-mail. W Kamień i Drewno sprzedajemy w Białymstoku i okolicach. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Palisady Palineo

Obrzeża Palineo są świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz...

18,00 zł
favorite
0

Obrzeża chodnikowe – poznaj ich zalety i zastosowanie

Obrzeża chodnikowe to elementy, które przydadzą Ci się podczas aranżowania posesji. Ich głównym zastosowaniem jest bowiem budowa nawierzchni zewnętrznych. Dzięki obrzeżom można w bardzo estetyczny sposób oddzielić od siebie oraz uporządkować poszczególne strefy na podwórku przy domu, a także w częściach wspólnych na osiedlach bloków czy domków jednorodzinnych. Stanowią m.in. obramowanie ścieżek, chodników czy tarasów.

Jakie są najważniejsze zalety obrzeży chodnikowych? Przede wszystkim jest to: odporność na poślizg i działanie ognia, jak również wysoka trwałość. Deszcz, śnieg czy promieniowanie UV w żaden sposób nie niszczy obrzeży. Są one również odporne na przypadkowe zahaczenie narzędziami ogrodowymi. Duża zaleta obrzeży betonowych to również ich łatwy montaż. Nie można nie wspomnieć także o ich uniwersalności. Jak wspominaliśmy powyżej, występują w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do każdej aranżacji, by ta prezentowała się estetycznie.

Obrzeża betonowe – Białystok

Szukasz obrzeży betonowych w Białymstoku? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. W sprzedaży posiadamy m.in. proste obrzeża betonowe w rozmiarze 6x20x100 cm oraz 8x30x100 cm, jak również krawężniki oporowe.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru konkretnych produktów, zachęcamy Cię do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie! Zapraszamy także do miejsca, gdzie sprzedajemy obrzeża betonowe w Białymstoku, czyli do naszego sklepu Kamień i Drewno.