Czarna kostka bazaltowa 7/9cm

Czarna Kostka Bazaltowa

1 200,00 zł

(1 200,00 zł za tonę)

Brutto

Czarna kostka bazaltowa to produkt przeznaczony do budowy nawierzchni wokół domu. Kostka bazaltowa najczęściej używana jest jako dodatek do szarej kostki granitowej, możesz ułożyć z niej dowolne wzory w nawierzchni.

Bazalt jest bardzo trwałym, twardym i mrozoodpornym materiałem budowlanym, jego powierzchnie są antypoślizgowe. Kostki charakteryzują się jednolitą czarną barwą, ten naturalny kamień często mylony jest z sjenitem, który jest podobny do granitu, ale w odróżnieniu od niego ma ciemnoszarą bazę i białe kropki w swojej strukturze.

Kostka bazaltowa sprawdzi się również jako kamień do wypełniania gabionów.

Dostępne rozmiary kostki bazaltowej

Czarną kostkę bazaltową dostępną mamy w trzech typowych rozmiarach: 4/6cm, 7/9cm, 9/11cm.

Agrotkanina do wysypywania kamieni

Mistrzowskie wzory, które świadczą o wysoko rozwiniętym rzemiośle, można znaleźć na Półwyspie Iberyjskim a szczególnie w Portugalii. Wiele przepięknych wzorów można zobaczyć, podróżując uliczkami Lizbony oraz na tamtejszych placach miejskich.

Portugalczycy, korzystając z kostki kamiennej, potrafią wybudować dowolne organiczne kształty i łuki, które mogą zachwycić nawet osoby niebędące w temacie. Przykładową realizację można zobaczyć wyszukując w internecie plac Rossio w Lizbonie.

Inne produkty kamienne w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w naszej ofercie znajdziesz również granit i kostkę granitową, którą możesz dowolnie łączyć z bazaltem. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty usług transportu.

Ze względu na to, że czarna kostka nie jest bardzo popularna, może zdarzyć się sytuacja, że chwilowo nie będziemy mieli jej w magazynie. Prosimy zadzwonić lub wysłać do nas e-mail w celu upewnienia się, czy produkt w poszukiwanym rozmiarze jest dostępny. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Zobacz także