Superbruk Pikolo Sun Line

Pikolo

68,00 zł

(68,00 zł za m2)

Brutto

Kostka Superbruk Pikolo to bardzo znany wzór kostki brukowej składający się z drobnych elementów w kształcie charakterystycznych trapezów.

Model ten szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku nawierzchni, w które wkomponowane zostały łuki, okręgi oraz fale. Kostka pikolo pozwala na łatwe i szybkie ułożenie koła o dowolnej średnicy.

Grubość 6 cm przeznaczona jest pod ruch pieszy oraz samochody osobowe, ze względu na to, że powierzchnia składa się z małych elementów, nie pękną one pod naciskiem auta.

Wzornictwo modelu Pikolo to tradycyjny design, który sprawdza się w większości przestrzeni, w wąskich alejkach ogrodowych jak również na podjazdach do domu.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z kostek Superbruk Pikolo

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka modelu Superbruk Pikolo

Kostka piccolo w grupie Sun Line dostępna jest w dwóch kolorach: barwy jesieni oraz sabia. Sam model występuje również w innych wersjach, są to Pikolo Stare Miasto i Pikolo Płukane, gdzie dostępne są inne kolory i technologie uszlachetnienia.

Superbruk Sun Line i inne grupy produktowe

Grupa Superbruk Sun Line, w której znajduje się między innymi kostka brukowa Pikolo to modele o klasycznych formach w nowoczesnym barwieniu typu kolor mix. Dzięki barwieniu kolor mix wygląd nawierzchni bardzo dobrze wkomponowuje się w naturalne otoczenie ogrodu.

Pozostałe produkty w naszym sklepie

W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele. W ofercie mamy produkty brukowe na każdą kieszeń, sprawdź i przekonaj się sam.

Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Pikolo na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest taki, jakiego Państwo szukają. Zapraszamy również do sprawdzenia naszej pełnej oferty, sprzedajemy między innymi produkty takie jak kostka brukowa i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 9,7m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1300kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
9,1x11,3x9,3cm 300szt.
9,1x10,3x8,3cm 200szt.
9,1x9,3x7,3cm 400szt.
9,1x8,3x6,3cm 200szt.
9,1x7,3x5,3cm 200szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

Moderno

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym...

83,00 zł
favorite
0

Pikolo Stare Miasto

Wersja kostek Pikolo Stare Miasto poddawane są obróbce przy...

84,00 zł
favorite
2

Mozaik Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

97,00 zł
favorite
0

Starobruk

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

52,00 zł
favorite
5