Superbruk Pikolo Stare Miasto

Pikolo Stare Miasto

84,00 zł

(84,00 zł za m2)

Brutto

Wersja kostek Pikolo Stare Miasto poddawane są obróbce przy użyciu technologii mechanicznego postarzania produktu. W wyniku tego procesu kostki nabierają charakteru naturalnie dotkniętego upływem czasu kamienia. Model Superbruk Pikolo z grupy Stare Miasto to bardzo znany wzór kostki brukowej składający się z drobnych elementów w kształcie charakterystycznych trapezów.

Produkt ten szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku nawierzchni, w które wkomponowane zostały łuki, okręgi oraz fale. Kostka pikolo pozwala na łatwe i szybkie ułożenie koła o dowolnej średnicy. Grubość 6 cm przeznaczona jest pod ruch pieszy oraz samochody osobowe, ze względu na to, że powierzchnia składa się z małych elementów, nie pękną one pod naciskiem auta.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z kostek Superbruk

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka modelu Pikolo Stare Miasto

Kostka piccolo w grupie Stare Miasto dostępna jest w 5 kolorach: szary, grafit, brąz, barwy jesieni oraz sabia. Nawierzchnie wykonane z wykorzystaniem elementów starego miasta bardzo dobrze łączą się z innymi wyrobami barwionymi w typie kolor mix. Sam model występuje również w innych wersjach wykończenia, Pikolo Sun Line i Pikolo Płukane, gdzie dostępne są inne kolory i technologie uszlachetnienia.

Linia klimatycznych kostek Stare Miasto

Grupa Superbruk Stare Miasto, w której znajduje się między innymi postarzana kostka brukowa Pikolo to modele o rustykalnym zabytkowym charakterze.

Zewnętrzne krawędzie jak i powierzchnia kostek z grupy Starego Miasta zostały delikatnie naruszone bez uszkodzenia struktury betonu. Dzięki temu kostki brukowe nabrały rustykalnego charakteru, zachowując funkcje użytkowe. Modele z linii Starego Miasta wypełniają otoczenie aurą klimatycznych starych uliczek, nadając im niepowtarzalny modny ostatnio wygląd.

Pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele. W sprzedaży mamy produkty brukowe na każdą kieszeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Pikolo Stare Miasto na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest taki, jakiego Państwo szukają. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą, sprzedajemy między innymi produkty takie jak kostka brukowa i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jeden big-bag kostki brukowej

Każdy big-bag kostki zawiera
Ilość m2 w big-bagu 9,7m2
Waga big-baga 1300kg
W jednym big-bagu składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk w big-bagu
9,1x11,3x9,3cm 300szt.
9,1x10,3x8,3cm 200szt.
9,1x9,3x7,3cm 400szt.
9,1x8,3x6,3cm 200szt.
9,1x7,3x5,3cm 200szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

VIP Standard

Płytki chodnikowe Superbruk VIP Standard to model o...

95,00 zł
favorite
4

Cegła Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

82,00 zł
favorite
1

Arena Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

80,00 zł
favorite
1

Mozaik Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

97,00 zł
favorite
0