Szare Obrzeża betonowe 6 x 20 x 100 cm

Proste Obrzeża Betonowe 6x20x100cm

13,00 zł

(13,00 zł za sztukę)

Brutto

Proste obrzeża betonowe 6 cm to dobry wybór, jeśli szukasz solidnych i niezawodnych elementów do efektownego zaaranżowania posesji. Pozwolą na wyznaczenie jasnych granic powierzchni komunikacyjnych z powierzchniami innego typu, np. z trawnikami. Co więcej, obrzeża proste chronią przed rozchodzeniem się powierzchni – stanowią element oporowy, który skutecznie ją zabezpiecza.

Oferowane przez nas obrzeża 6 cm są barwione w masie, a więc ich kolor jest jednakowy na całej powierzchni, stąd też prezentuje się bardzo estetycznie w ogródkach, na ścieżkach, chodnikach oraz tarasach. Są także bardzo precyzyjnie wykończone i dobrze zawibrowane, dzięki czemu struktura elementu betonowego jest jednolita i ma gładką powierzchnię.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Obrzeża proste wykonane z betonu to świetna alternatywa dla obrzeży wykonanych z tworzyw sztucznych czy drewna. Są one znacznie trwalsze i wytrzymalsze. Beton to tworzywo odporne na wpływ warunków atmosferycznych, a także w dużym stopniu odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Do budowy prostych linii i krawędzi nawierzchni brukowych oraz stref ogrodowych świetnie sprawdzą się betonowe obrzeża proste. Przy odpowiedniej obróbce można je zastosować również w niektórych kątach. W przypadku kiedy potrzebujemy obrzeża, które można swobodnie formować, lepiej sprawdzą się obrzeża PCV.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta obrzeży betonowych

Każda paleta obrzeży zawiera
Ilość sztuk na palecie 39szt.
Waga jednej sztuki 27kg
Waga palety 1053kg

Usługi transportu obrzeży betonowych

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Zobacz także