Duża buda dla psa

Buda dla psa

380,00 zł
Brutto

Klasyczna drewniana buda dla psa z dwuspadowym dachem i wejściem od strony szczytu. Każda buda dostępna w naszym sklepie jest ocieplana styropianem grubości 2cm. Buda dla psa została wykonana z dobrej jakości materiałów z dbałością o detale.

Idealnie sprawdzi się jako obiekt wolnostojący lub umiejscowiona w kojcu. Jej wygląd dobrze wkomponuje się w zdecydowaną większość ogrodów i przydomowych podwórek.

Konstrukcja bud dla psów

Ściany zostały skonstruowane z drewna, elewacje oraz wewnętrzne strony ścian i podłogi zostały wykończone szalówką sosnowo-świerkową. Zewnętrzne strony ścian są impregnowane preparatem ochronnym do drewna i mają kolor teak.

Dach pokryty został gontem bitumicznym, który chroni budę przed przemakaniem, pozostając wewnętrzne legowisko suche i komfortowe. Ten materiał wykorzystany na dachu jest znacznie lepszy niż blacha, ponieważ znacznie lepiej tłumi hałas uderzających kropel deszczowych, co pozytywnie wpływa na psychikę psa.

Solidna ocieplana konstrukcja zapewnia komfort i bezpieczeństwo zwierząt. Każda buda dla psa wymaga odpowiedniego czyszczenia, dlatego zalecamy regularne czyszczenie legowiska dla psa. Ceny różnią się w zależności do rozmiaru budy.

Nasza pełna oferta

Wszystkie budy są fabrycznie nowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz nasze inne produkty, ogłoszenia i usługi z kategorii dom i ogród. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz jakieś pytania dotyczące oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz adres e-mail. Sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz w jego okolicach.

Mała buda dla psa

Przeznaczona jest dla psów małych rozmiarów takich jak sznaucer miniaturowy, pinczer, shih tzu, lub york.

Wymiary wewnętrzne małej budy
Długość 50cm
Szerokość 36cm
Wysokość wejścia 23cm
Cena 380zł

Średnia buda dla psa

Ta buda będzie idealna dla psa średniej wielkości, odpowiednia będzie między innymi dla ras takich jak cocer spaniel, beagle, jamnik lub buldog francuski

Wymiary wewnętrzne średniej budy
Długość 70cm
Szerokość 50cm
Wysokość wejścia 30cm
Cena 470zł

Duża buda dla psa

Duże budy dla psów będą odpowiednie dla dużych/średnich ras psów typu border collie, springer spaniel angielski lub shiba inu.

Wymiary wewnętrzne dużej budy
Długość 90cm
Szerokość 70cm
Wysokość wejścia 40cm
Cena 580zł

Buda dla psa XXL

Budy XXL będą odpowiednie dla największych ras psów typu owczarek niemiecki, labrador lub berneński pies pasterski itp.

Wymiary wewnętrzne budy XXL
Długość 100cm
Szerokość 72cm
Wysokość wejścia 46cm
Cena 670zł

Budy dostępne w naszym sklepie sprzedawane są tylko skręcone w całości. Nie sprzedajemy produktów paczkowanych przeznaczonych do własnego montażu.

Zalecamy transportowanie jej na przyczepce lub samochodem dostawczym po odpowiednim zabezpieczeniu przed uszkodzeniami. Oferujemy również odpłatne usługi transportu, które są wyceniane indywidualnie na podstawie odległości kursu.