Kostka brukowa duży granit w kolorze krzemień

Duży Granit Melanż

70,00 zł

(70,00 zł za m2)

Brutto

Model kostki duży granit to prostokątne elementy, w których na jednej palecie znajduje się siedem różnych rozmiarów kostek. Kostka brukowa przeznaczona jest do budowy brukowanych alejek, chodników i podjazdów do garażu.

Dolna warstwa bruku zawiera grubsze kruszywo, dzięki temu produkt jest wytrzymały. Górna warstwa grubości 5 mm zawiera pigmenty nadające kolor kostce oraz drobne kruszywo, dzięki temu wierzchnia warstwa użytkowa jest gładka i odporna na ścieranie.

Kolorystyka kostki Duży Granit Melanż

Kostka z linii Mackiewicz melanż to barwienie typu kolor-mix. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: barwy jesieni, granit oraz krzemień. Kostka brukowa w kolorze Krzemień to barwienie w odcieniach zieleni, żółci oraz grafitu. Kolorystyka Granit to zmieszane ze sobą odcienie grafitu i szarości. Natomiast kolor Barwy Jesieni to odcienie brązowe oraz pomarańczowe, charakterystyczne dla polskiej złotej jesieni.

Mackiewicz - producent kostki brukowej

Producentem kostki brukowej jest firma Mackiewicz. Wykorzystany w produkcji wysokiej jakości cement oraz kruszywa pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów betonowych. Wyroby betonowe Mackiewicz spełniają europejskie normy jakości.

Pozostałe materiały brukowe w naszym sklepie

Zapraszamy do obejrzenia produktu na miejscu, aby upewnić się, czy kolor wybranej kostki brukowej jest taki, jakiego Państwo poszukują. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy również płytki chodnikowe i obrzeża betonowe. Kostkę brukową sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Kostka brukowa w promocyjnych cenach

Kostka brukowa Mackiewicz objęta jest rabatami, które rosną wraz z ilością kupowanej powierzchni
Powyżej 120m2 49zł za m2
Powyżej 250m2 47,50zł za m2

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 10,8m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1458kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
14x10,5cm 70szt.
14x12,2cm 70szt.
14x14cm 70szt.
14x15,7cm 70szt.
14x17,5cm 70szt.
14x19,2cm 70szt.
14x20,1cm 70szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Mackiewicz

Kostka brukowa Mackiewicz jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Mackiewicz. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki sprzedaży i gwarancji.

Zobacz także

Starobruk

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

52,00 zł
favorite
5