Płyty brukowe Mackiewicz Luxbruk - kolor Granit

Luxbruk

81,00 zł

(81,00 zł za m2)

Brutto

Mackiewicz Luxbruk to średniej wielkości płyty premium składające się z elementów w trzech różnych rozmiarach. Układ ten tworzy na nawierzchni nieregularną siatkę o równoległych prostych liniach.

Płytki Luxbruk barwione są w stylu melanż w kolorze Granit, Barwy Jesieni oraz Caffe.

Nowoczesny wzór barwienia powierzchni wyrobów betonowych zapewnia niepowtarzalny wygląd ułożonej nawierzchni bardzo dobrze komponujący się z naturalnym otoczeniem.

Kolor

Luxbruk - Betonowe płytki brukowe premium

Linia premium to oferta do osób, które szukają współczesnych rozwiązań pozwalających na tworzenie nowoczesnych modernistycznych kompozycji architektonicznych. Linia ta inspirowana jest naturą, z której w wyniku zaczerpniętych inspiracji uzyskano efektowną kolorystykę świetnie wpasowującą się w obecne trendy.

Płytki brukowe Luxbruk świetnie wkomponowują się w naturalne otoczenie. Produkt może zostać wykorzystany do budowy podjazdów, utwardzenia terenu wokół firmy jak i również jako płyty na taras. Pozytywne zmiany w aranżacji przydomowej przestrzeni powodują zwiększenie atrakcyjności oraz wartości danej nieruchomości.

Kolorystyka modelu Luxbruk

Płytki Luxbruk dostępne są w kolorach typu kolor mix, są to nowoczesne wzory barwienia, które łączą ze sobą kilka odcieni określonych kolorów. Nawierzchnie w kolorystyce kolor mix świetnie komponują się z naturalnym otoczeniem. Ten sposób barwienia zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów.

Luxbruk Granit

Kolor Granit inspirowany jest odcieniami surowo łupanych skał, łączy ze sobą odcienie szarości i grafitu. Paleta kolorystyczna Granit idealnie komponuje się z elewacjami i dachami domów utrzymanych w neutralnych i zimnych tonacjach, wszelkiego rodzaju odcieniach grafitu i antracytu.

Luxbruk Barwy Jesieni

Kolor Barwy Jesieni to inspiracja zaczerpnięta z naturalnych kolorów polskiej złotej jesieni, łączy ze sobą odcienie brązu i pomarańczowego. Paleta kolorystyczna Barwy Jesieni idealnie komponuje się z elewacjami domów utrzymanych w ciepłych tonacjach, brązach. Świetnie komponuje się również z dachami w odcieniach ceglanych. Produkt znajdzie również swoje zastosowanie jako płyty tarasowe.

Struktura płytek Mackiewicz Luxbruk

Luxbruk to nowoczesne płytki brukowe, produkowane przez firmę Mackiewicz. Wykorzystany w produkcji wysokiej jakości cement oraz kruszywa ma na celu uzyskanie najwyższej jakości produktów betonowych. Wyroby produkowane są z dwuwarstwowego betonu klasy C30/37.

Dolna warstwa zawiera grubsze kruszywo, dzięki temu produkt jest wytrzymały. Górna warstwa grubości 5 mm zawiera pigmenty nadające kolor płytom oraz drobne kruszywo, dzięki temu wierzchnia warstwa użytkowa jest idealnie gładka i odporna na ścieranie. Wyroby betonowe, które produkuje firma Mackiewicz, spełniają europejskie normy jakości, szczegółowe deklaracje techniczne produktów można znaleźć na stronie producenta.

Pozostałe produkty brukowe w naszej ofercie

Interesują Państwa płyty Luxbruk? Zapraszamy do obejrzenia na miejscu w naszym sklepie, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, którego Państwo szukają.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy płytki chodnikowe i kostkę brukową. W Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach. Usługi dowozu kostki brukowej Mackiewicz powyżej 14 palet w okolicach Białegostoku oraz Łomży są gratis!

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta płytek betonowych

Każda paleta płytek zawiera
Ilość m2 na palecie 11,2m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1530kg
Na jednej palecie składowane są płytki betonowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
25x50cm 40szt.
25x37,5cm 40szt.
25x25cm 40szt.

Usługi transportu płytek betonowych

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Mackiewicz

Kostka brukowa Mackiewicz jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Mackiewicz. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki sprzedaży i gwarancji.