Superbruk VIP Standard

VIP Standard

95,00 zł

(95,00 zł za m2)

Brutto

Płytki chodnikowe Superbruk VIP Standard to model o minimalistycznym nowoczesnym charakterze, który świetnie sprawdzi się na przydomowych nawierzchniach i podjazdach do domu. Wielkoformatowa płyta betonowa jest doskonałym materiałem do wykorzystania na dużych jednolitych powierzchniach, gdzie prezentuje się najlepiej.

Płytki betonowe i kostki brukowe Modern Line pozwalają na uzyskanie nawierzchni złożonej z prostych linii i powtarzalnych modułowych płytek. Ich design wpisuje się w nowe trendy architektoniczne.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z płytek Superbruk VIP Standard

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka płytek Superbruk VIP Standard

Wielkoformatowe płyty betonowe VIP Standard poddawane są standardowym procesom uszlachetniania, co odróżnia je od płyt Superbruk VIP Premium, które dzięki zaawansowanym procesom uszlachetniania mają aksamitną w dotyku powierzchnię. Płyty betonowe VIP Standard dostępne są w 3 kolorach: alhambra, granite i wenge.

Linia Superbruk Modern Line

Płyty VIP Standard należą do grupy Superbruk Modern Line, w której znajdą Państwo modele o nowoczesnym charakterze, idealnie wpisujące się we współczesne trendy architektoniczne. Produkty te charakteryzują się prostymi i minimalistycznymi liniami połączeń. Bardzo dobrze komponują się z architekturą modernistyczną.

Pozostałe produkty w naszym sklepie

W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele. W sprzedaży mamy modele i wzory na każdą kieszeń.

Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Superbruk na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, czego Państwo szukają. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą, sprzedajemy między innymi produkty takie jak kostka brukowa i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta płytek betonowych

Każda paleta płytek betonowych zawiera
Ilość m2 na palecie 7,7m2
Ilość warstw 8
Waga palety 1420kg
Na jednej palecie składowane są płytki o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
70x40cm 8szt.
50x40cm 16szt.
40x40cm 8szt.
40x30cm 8szt.

Usługi transportu płytek betonowych

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.