Grys przebarwiony 16/32mm

Grys Przebarwiony

600,00 zł

(600,00 zł za tonę)

Brutto

Polski marmurowy grys, który charakteryzuje się gładką strukturą bez widocznych ziaren. Jego ciepły beżowy kolor jest przełamany zimnymi przebarwieniami w odcieniach błękitu. Stosowany w aranżacjach ogrodów jako element dekoracyjny, który urozmaica przestrzeń. 

Idealnie komponuje się z zielenią ogrodową i architekturą. Z tego rodzaju skały produkowane są grysy w rozmiarze 8/16mm oraz większe grysy dekoracyjne w rozmiarze 16/32mm.

Marmurowy grys przebarwiony

Jego struktura jest gładka i jednolita bez widocznego ziarna. Kamień jest produkowany z tej samej skały, z której produkuje się również błękitne kruszywo ogrodowe dostępne w naszej ofercie.

Idealnie komponuje się z zielenią w ogrodzie. Grys dekoracyjny dobrze wygląda wysypany w rabatach, alejkach, pod drzewkami, wzdłuż alejek.

Agrotkanina do wysypania grysu przebarwionego

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Kamień i Drewno - grysy i inne kamienie do ogrodu

Zapraszamy do obejrzenia produktu w naszym sklepie Kamień i Drewno oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz dużo innych kamieni ogrodowych takich jak grys dekoracyjny, kora kamienna, kruszywa i otoczaki.

Kamień i Drewno jest lokalnym sklepem, w którym produkty sprzedajemy i dowozimy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Dostępne rozmiary grysu przebarwionego

Grys dostępny jest w dwóch klasycznych rozmiarach
8/16mm 16/32mm

Jak pakowany jest grys przebarwiony?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 15zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona marmurowego grysu przebarwionego wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także