Superbruk Moderno

Moderno

83,00 zł

(83,00 zł za m2)

Brutto

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym wyglądzie, który świetnie sprawdzi się na przydomowych nawierzchniach i tarasach jak i również alejkach ogrodowych.

Płytki i kostki brukowe Modern Line pozwalają na uzyskanie nawierzchni złożonej z prostych linii i powtarzalnych modułowych płytek. Ich design wpisuje się w nowe trendy architektoniczne.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Kolorystyka modelu Superbruk Moderno

Ten model kostek brukowych dostępny jest w trzech kolorach: granite, sabia i toffee. To barwienia typu kolor mix inspirowane naturą, które coraz częściej wybierane są przez klientów. Wzory barwienia w kostkach kolor mix produkowane są losowo, dlatego każda płytka jest niepowtarzalna co dodatkowo daje naturalny efekt. Płytki Moderno w dostępnych kolorach bardzo dobrze komponują się z otoczeniem, zielenią oraz architekturą.

Linia Superbruk Modern Line

Kostki brukowe Moderno należą do grupy Superbruk Modern Line, w której znajdą Państwo modele o nowoczesnym charakterze, idealnie wpisujące się w obecne trendy architektoniczne.

Usługi transportu płytek betonowych

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 16 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości oraz dostawy poza Białymstokiem muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Wycena nawierzchni z płytek Superbruk Moderno

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Inne produkty dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele. Sprawdź i przekonaj się szeroko oferowanym wzornictwem na każdą kieszeń.

Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Superbruk na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest taki, jakiego Państwo szukają. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy kostkę brukową i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta płytek betonowych Moderno

Każda paleta płytek zawiera
Ilość m2 na palecie 10,4m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1450kg
Na jednej palecie składowane są płytki Superbruk Moderno o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
23,9x23,9cm 30szt.
23,9x35,9cm 60szt.
23,9x47,9cm 30szt.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

VIP Standard

Płytki chodnikowe Superbruk VIP Standard to model o...

95,00 zł
favorite
4