Superbruk Roma Sun Line

Roma

70,00 zł

(70,00 zł za m2)

Brutto

Kostka brukowa Superbruk Roma to wzór inspirowany architekturą i klimatem śródziemnomorskim. Z modelu Roma uzyska się atrakcyjny i estetyczny wygląd powierzchni brukowej. Model ten złożony jest z różnej wielkości elementów, które po ułożeniu tworzą charakterystyczną mozaikę.

Grubość 6 cm przeznaczona jest pod ruch pieszy oraz samochody osobowe. Ze względu na to, że powierzchnia składa się z małych i średnich elementów, przy prawidłowo przygotowanej podbudowie nie pękną one pod naciskiem auta.

Wzornictwo modelu Roma to tradycyjny design, który sprawdza się w większości przestrzeni, w wąskich alejkach ogrodowych jak również na podjazdach do domu. Kostki Superbruk pięknie prezentują się w połączeniu z grysami kamiennymi oraz zielenią.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z kostek Superbruk Roma

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka modelu Superbruk Roma

Kostka Roma w grupie Sun Line dostępna jest w 4 kolorach: latte, zebra, lawa, barwy jesieni. To charakterystyczne barwienie typu kolor mix, które w ostatnich latach szczególnie trafia w gusta klientów. Sam model występuje również w grupie podstawowej marki Superbruk, gdzie dostępne są inne jednolite kolory o standardowym uszlachetnieniu.

Linia kostek brukowych Superbruk Sun Line

Grupa Superbruk Sun Line, w której znajduje się między innymi kostka brukowa Roma to modele o klasycznych formach w nowoczesnym barwieniu typu kolor mix. Dzięki barwieniu typu kolor mix wygląd nawierzchni bardzo dobrze wkomponowuje się w naturalne otoczenie ogrodu. W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele.

Pozostałe produkty w naszym sklepie

W sprzedaży mamy produkty brukowe na każdą kieszeń, a szeroki wybór modeli pozwala na dopasowanie ich do każdego podwórka. Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Roma na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, czego Państwo szukają.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, sprzedajemy między innymi produkty takie jak kostka brukowa i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 11,2m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1530kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
12x9cm 160szt.
11x9cm 160szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

Moderno

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym...

83,00 zł
favorite
0

Mozaik Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

97,00 zł
favorite
0

Starobruk

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

52,00 zł
favorite
5

Plaza

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

65,00 zł
favorite
0