Szara płytka chodnikowa 35x35cm Białystok

Płytki Chodnikowe 35x35cm

7,00 zł

(7,00 zł za sztukę)

Brutto

Klasyczne płytki chodnikowe w rozmiarze 35x35cm i grubości 5cm. Idealnie sprawdzają się do budowy ścieżek, chodników czy opaski wokół budynków.

Dostępny jest kolor szary, czerwony oraz grafitowy.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Struktura płytek chodnikowych

Płytki chodnikowe 35x35 produkowane są przez firmę Mackiewicz. Wykorzystany w produkcji wysokiej jakości cement oraz kruszywa pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów betonowych.

Struktura płyt jest dwuwarstwowa, dolna warstwa konstrukcyjna składa się z grubszego kruszywa, która zapewnia wytrzymałość na nacisk samochodu. Natomiast górna warstwa dekoracyjna grubości 5mm składa się z drobnego kruszywa oraz barwników, dzięki czemu produkt jest odporny na ścieranie. Płyty chodnikowe Mackiewicz spełniają europejskie normy jakości, a szczegółowe deklaracje techniczne dostępne są na stronie producenta.

Cena płytek chodnikowych 35x35cm

Cena płytek to 5zł brutto za sztukę, w przeliczeniu na metry kwadratowe wynosi to 40,80zł za m².

Pozostałe produkty brukowe w naszym sklepie

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania bądź potrzebujesz szczegółowych informacji na temat płyt chodnikowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na nasz adres e-mail.

Zapraszamy do obejrzenia produktu na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, którego Państwo poszukują. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy między innymi kostkę brukową i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta płytek chodnikowych

Każda paleta płytek zawiera
Ilość m2 na palecie 10,29m2
Ilość warstw 12
Waga palety 1176kg
Na jednej palecie składowane są płytki chodnikowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
35x35cm 72szt.
35x17,5cm 24szt.

Usługi transportu płytek chodnikowych

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Mackiewicz

Kostka brukowa Mackiewicz jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Mackiewicz. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki sprzedaży i gwarancji.

Zobacz także

Luxbruk

Mackiewicz Luxbruk to średniej wielkości płyty premium...

81,00 zł
favorite
9

Duży Granit

Kostka brukowa duży granit to model o delikatnie falowanych...

59,00 zł
favorite
0