Grys granitowy Vanga 16/32

Grys Czerwony Vanga

800,00 zł

(800,00 zł za tonę)

Brutto

Grys czerwony Vanga pochodzi ze Skandynawii, jest to granit o charakterystycznym czerwonym zabarwieniu z czarnym ziarnem. Szczególnie intensywnego koloru nabiera w kontakcie z wodą.

Produkt jest bardzo wytrzymały i długowieczny, podobnie jak polski szary granit. Przez swoje walory estetyczne dobrze sprawdza się jako grys ogrodowy do podsypania wokół roślin.

Wysypywanie grysu Vanga na ziemi

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Inne grysy i kamienie w naszym sklepie

Zapraszamy do obejrzenia produktu w naszym sklepie Kamień i Drewno oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz dużo innych produktów takich jak grys dekoracyjny oraz kamienie ogrodowe. W Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Dostępne rozmiary grysu czerwonego Vanga

Grys dostępny jest w dwóch klasycznych rozmiarach
8/16mm 16/32mm

Jak pakowany jest grys Vanga?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 10zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona czerwonego grysu Vanga wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także

Grys Rosso Verona

Włoski grys marmurowy Rosso Verona. Charakteryzuje się...

1 200,00 zł
favorite
0

Agrotkanina Czarna

Czarna agrotkanina do zastosowań w ogrodnictwie. Jest to...

2,50 zł
favorite
0