Gruby szaro rudy grys granitowy

Grys Szaro Brązowy

450,00 zł

(450,00 zł za tonę)

Brutto

Grys ogrodowy produkowany z szaro-brązowego granitu. Dominującym kolorem w tym grysie kamiennym jest brązowy. Procentową proporcję kolorów brązowego i szarego można określić jako 70:30.

W odróżnieniu od standardowego grysu granitowego ten produkowany jest z granitu drobnoziarnistego, który charakteryzuje się mało widocznymi czarnymi kropkami. Kamień też również jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Estetycznie prezentuje się w ogrodach w towarzystwie roślin.

Agrotkanina do wysypania grysu szaro-brązowego

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Kamień i Drewno - grysy i inne kamienie do ogrodu

Zapraszamy do obejrzenia produktu w naszym sklepie Kamień i Drewno oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz dużo innych kamieni ogrodowych takich jak grys dekoracyjny, kora kamienna, kruszywa czy otoczaki.

Kamień i Drewno sprzedajemy i dowozimy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Dostępne rozmiary grysu dekoracyjnego

Grys dostępny jest w dwóch klasycznych rozmiarach
8/16mm 16/32mm

Jak pakowany jest grys szaro-rudy?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 10zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona grysu szaro brązowego wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także

Agrotkanina Czarna

Czarna agrotkanina do zastosowań w ogrodnictwie. Jest to...

2,50 zł
favorite
0