Kwarcytowy grys rozowy 16/32mm

Kwarcytowy Grys Ceglano-Różowy

420,00 zł

(420,00 zł za tonę)

Brutto

Polski kamień kwarcytowy, bardzo twardy i odporny na warunki atmosferyczne. Jego kolory to odcienie ciemnego różu, bordowego i szarości. Grys delikatnie podkreśla rośliny i akcentuje swoją obecność w ogrodzie.

Grysy w tych odcieniach dobrze łączą się kolorystycznie z naturalnymi kolorami drewna oraz elewacjami i chodnikami w kolorach brązowych i czerwonych. 

Sino-różowy dekoracyjny grys kwarcytowy

Kamień dekoracyjny sprawdzi się wysypany w rabatach kwiatowych, pod roślinami, na alejkach jak i również wokół budynków. Grys dekoracyjny jest idealnym produktem służącym do wykonania opaski wokół domu, ponieważ nie odbija kropel deszczu, pozostawiając elewacje suche i czyste 

Agrotkanina do wysypania grysu kwrcytowego

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć czarnej agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Kamień i Drewno - grysy i inne kamienie do ogrodu

Zapraszamy do obejrzenia produktu w naszym sklepie Kamień i Drewno oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz również inne kamienie ogrodowe takie jak grys dekoracyjny, kruszywa czy otoczaki.Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Dostępne rozmiary grysu kwarcytowego

Grys dostępny jest w dwóch klasycznych rozmiarach
8/16mm 16/32mm

Jak pakowany jest grys kwarcytowy?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 10zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona grysu kwarcytowego wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także

Grys Różowy

Różowy grys dekoracyjny, charakteryzuje się delikatnym...

420,00 zł
favorite
3

Grys Rosso Verona

Włoski grys marmurowy Rosso Verona. Charakteryzuje się...

1 200,00 zł
favorite
0