Kwarcytowy różowy grys dekoracyjny

Grys Różowy

420,00 zł

(420,00 zł za tonę)

Brutto

Różowy grys dekoracyjny, charakteryzuje się delikatnym nasyceniem różu wpadającym w jasne, chłodne odcienie. Jasny kamień ogrodowy służący do wysypywania alejek, rabat lub opasek wokół domu. 

Agrotkanina pod grys

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Kamień i Drewno - grysy i inne kamienie do ogrodu

Zapraszamy do obejrzenia grysu w naszym sklepie Kamień i Drewno oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz dużo innych kamieni ogrodowych takich jak grysy dekoracyjne czy otoczaki. W Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Dostępne rozmiary grysu różowego

Grys dostępny jest w jednym rozmiarze
8/16mm -

Jak pakowany jest grys różowy?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 10zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona grysu różowego wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także

Grys Janowicki

Ten grys dekoracyjny charakteryzuje się szeroką paletą odcieni...

500,00 zł
favorite
2