Grafitowa kostka brukowa z posypką

Duży Granit Płukany

98,00 zł

(98,00 zł za m2)

Brutto

Model kostki brukowej Duży Płukany Granit to prostokątne elementy składające się z siedmiu powtarzalnych kostek.

Górna powierzchnia jest delikatnie płukana wodą, ten proces technologiczny usuwa z kostki brukowej beton, a zostawia cięższe kolorowe kruszywa. Dlatego też ten model kostki nazywany jest często płukanką lub kostką brukową z posypką.

Kostka brukowa charakteryzuje się antypoślizgową nawierzchnią. Ze względu na chropowatą powierzchnię zalecamy ten model klientom, którzy mają zapewniony utwardzony dojazd do swojej posesji, w innym wypadku błoto nawożone na kołach zabrudzi kostkę.

Kolorystyka modelu Mackiewicz Duży Granit

Duży Płukany Granit dostępny jest w sześciu różnych kolorach, grafitowym białym, szarym, żółtym, pomarańczowym i brązowym.

Mackiewicz - producent kostki brukowej

Płukana kostka brukowa produkowana jest przez firmę Mackiewicz. Wykorzystany w produkcji wysokiej jakości cement oraz kruszywa pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów betonowych.

Struktura kostki brukowej Duży Granit

Struktura kostki jest dwuwarstwowa, dolna warstwa konstrukcyjna składa się z grubszego kruszywa, zapewnia to wytrzymałość na nacisk samochodu. Natomiast górna warstwa dekoracyjna grubości 5 mm składa się z drobnego kruszywa oraz barwników, dzięki czemu produkt jest odporny na ścieranie. Kostka brukowa Mackiewicz spełnia europejskie normy jakości, szczegółowe informacje techniczne można znaleźć na stronie producenta.

Inne produkty w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz również płytki chodnikowe oraz obrzeża betonowe. Z nami kompleksowo urządzisz swój ogród. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Kostka brukowa w promocyjnych cenach

Kostka brukowa objęta jest rabatami, które rosną wraz z ilością kupowanej powierzchni
Biały, Szary, Grafitowy
Powyżej 120m2 64zł za m2
Powyżej 250m2 63zł za m2
Żółty, Pomarańczowy, Brązowy
Powyżej 120m2 66,50zł za m2
Powyżej 250m2 65,50zł za m2

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 10,8m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1458kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
14x10,5cm 70szt.
14x12,2cm 70szt.
14x14cm 70szt.
14x15,7cm 70szt.
14x17,5cm 70szt.
14x19,2cm 70szt.
14x19,2cm 70szt.
14x20,1cm 70szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Mackiewicz

Kostka brukowa Mackiewicz jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Mackiewicz. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki sprzedaży i gwarancji.

Zobacz także

Luxbruk

Mackiewicz Luxbruk to średniej wielkości płyty premium...

81,00 zł
favorite
9