Szare palisady granitowe 20cm

Niskie Palisady Granitowe

650,00 zł

(650,00 zł za tonę)

Brutto

Naturalne szare palisady granitowe produkowane z polskich złóż granitu strzegomskiego. Palisady kamienne są idealnym produktem do budowy murków oporowych, uskoków terenu i innych aranżacji ogrodowych, które wymagają piętrowania poziomu terenu.

Struktura granitu

Struktura kamienia granitowego charakteryzuje się widocznym ziarnem, szarym kolorem z czarnymi przebarwieniami. Kamień granitowy, z którego wykonane są palisady jest niezwykle wytrzymałym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem.

Palisady dostępne w naszej ofercie

Na miejscu dostępne są palisady granitowe wysokości 20cm, 30cm oraz 40cm, ale na zamówienie dostępne również są wysokie palisady granitowe wysokości do 200cm. Cena palisad, które produkowane są na zamówienie, zależy od specyfikacji zamówienia.

Pozostałe produkty z granitu w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów z granitu. W sprzedaży mamy między innymi takie produkty jak kostka granitowa lub grys granitowy. W Kamień i Drewno znajdziesz również kamienie ogrodowe, którymi udekorujesz swój przydomowy ogród lub przestrzeń wokół firmy. Nasze produkty sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz w jego okolicach.

Zobacz także