Superbruk Hexagon

Hexagon

75,00 zł

(75,00 zł za m2)

Brutto

Hexagon z grupy Superbruk Modern Line to model, który powstał na bazie dobrze znanej trylinki. Współczesny model jest około 2 razy mniejszy niż klasyczna przemysłowa trylinka, przez co jej charakter jest zupełnie inny.

Nawierzchnia Hexagon z elementów w kształcie sześcioboku tworzy wzór zwany plastrem miodu. Kostka brukowa Hexagon sprzedawana jest w paletach złożonych z jednego koloru, ale można ją układać w połączeniu dwóch lub trzech odcieni szarości, uzyska się wtedy wzór moro.

Płyty chodnikowe i kostki brukowe Modern Line tworzą nawierzchnie, na które składają się proste linie i powtarzalne modułowe kostki. Kostka Hexagon produkowana przez firmę Superbruk pozwala na uzyskanie ciekawych i nowoczesnych aranżacji przestrzeni ogrodowych.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z płytek Superbruk Hexagon

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka płytek Hexagon

Ten model kostek brukowych dostępny jest w 3 kolorach: light gray, soft gray oraz dark gray. Kostki brukowe Hexagon należą do grupy Superbruk Modern Line, w której znajdą Państwo modele o nowoczesnym charakterze, idealnie wpisujące się w obecne trendy architektoniczne.

Linia Superbruk Modern Line

Płytki i kostki brukowe Modern Line pozwalają na uzyskanie nawierzchni, na które składają się proste linie i powtarzalne modułowe kostki. Kostka Hexagon produkowana przez firmę Superbruk pozwala na uzyskanie ciekawych i nowoczesnych aranżacji przestrzeni ogrodowych. Sprawdzi się u osób, które cenią sobie wysoką jakość oryginalnego designu.

Inne produkty brukowe w naszym sklepie

W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele. W ofercie mamy wzory kostki brukowej na każdą kieszeń, sprawdź i przekonaj się sam.

Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Superbruk na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, którego Państwo poszukują. Zapraszamy również do zainteresowania się naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy kostkę brukową i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 6m2
Ilość warstw 8
Waga palety 1120kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
20x17,5cm 216szt.
20x8,75cm 32szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

Moderno

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym...

83,00 zł
favorite
0

VIP Standard

Płytki chodnikowe Superbruk VIP Standard to model o...

95,00 zł
favorite
4