Czarny grys bazaltowy frakcja 8/16

Czarny Grys Bazaltowy

450,00 zł

(450,00 zł za tonę)

Brutto

Intensywnie czarny grys dekoracyjny produkowany ze złóż bazaltu. Znakomicie pasuje do architektury modernistycznej i postmodernistycznej, kompozycji z betonem architektonicznym i jasnych elewacji. Czarny kamień dekoracyjny idealnie łączy dom i ogród tego typu. Bazalt w kontakcie z wodą nabiera głębszego, czarnego koloru.

Kruszywo bazaltowe w ciemnym kolorze mocno skontrastuje otoczenie zieleni oraz optycznie osadzi rosnące wokół rośliny. Kamienie ładnie prezentują się w połączeniu z architekturą, nadając jej eleganckiego charakteru. Jako ozdoba, grys bazaltowy jest bardzo wytrzymałym i trwałym materiałem, produkt z pewnością jest inwestycją na długie lata.

Grys bazaltowy w kompozycjach architektonicznych

Czarny kamień wbrew pozorom nie powoduje, że otoczenie robi się ciemne i przytłaczające. Wręcz przeciwnie, jeżeli architektura domu utrzymana jest w odcieniach grafitu i szarości to czarny kamień w ogrodzie idealnie się z nią skomponuje, ponieważ dobrą praktyką jest, aby kolor kamienia nie odbiegał zbyt mocno od otoczenia domu.

Oprócz tego produktu mamy w ofercie inne grysy dekoracyjne w wielu różnych kolorach. Aranżując własny ogród, przede wszystkim ważne jest to, abyśmy sami czuli się w nim dobrze i komfortowo a korzystanie z niego stanie się o wiele przyjemniejsze.

Agrotkanina do wysypania grysu bazaltowego

Zalecamy, aby wysypując grys w ogrodzie użyć czarnej agrotkaniny, która zapobiega przerastaniu chwastów i mieszania się ziemi z kamieniem.

Kamień i Drewno - grysy i inne kamienie do ogrodu

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania bądź potrzebujesz szczegółowych informacji na temat kruszyw, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na nasz adres e-mail.

Przed zakupem zalecamy obejrzenie produktu na miejscu w Kurianach obok Białegostoku, aby upewnić się na własne oczy czy grys bazaltowy to kamień, którego szukasz.

Możesz zainteresować się również ofertą naszych innych produktów, w ofercie mamy inne kamienie ogrodowe takie jak kora kamienna, kruszywa czy otoczaki.

Świadczymy również usługi dowozu produktu na miejsce. Dostawa jest płatna, a jej cena zależy od wagi zamówionego kamienia. Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Dostępne rozmiary grysu bazaltowego

Grys dostępny jest w jednym rozmiarze
16/32mm

Jak pakowany jest grys bazaltowy?

  • Grys pakujemy w worki typu big-bag, które przygotowujemy według zamówienia klienta.
  • W przypadku pakowania kamieni w worki 30kg lub wiaderka obowiązuje samoobsługa. Minimalna sprzedawana przez nas ilość to 50kg.
  • Za worki typu big-bag pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 15zł.

Usługi transportu

Oferujemy również dowóz towaru na miejsce. Usługi transportu wykonujemy samochodem z dźwigiem typu HDS lub wywrotką. Cena transportu wyceniana jest indywidualnie na podstawie odległości oraz wagi przewożonego ładunku.

Ile grysu potrzeba na wysypanie danej powierzchni w ogrodzie?

Jedna tona grysu bazaltowego wystarczy na wysypanie 13 metrów kwadratowych powierzchni.

Jest to powierzchnia, jaką uzyska się przy zastosowaniu standardowej grubości (3-5cm) kamienia ogrodowego. Ilość ta dokładnie zakryje podłoże ograniczając prześwitywanie agromaty przez kamień dekoracyjny. 

W celu przeliczania wagi grysu na objętość, jaką możemy uzyskać, najczęściej stosuje się przelicznik 1 metr sześcienny = 2600kg kamieni.

Przeliczniki wydajności grysów dekoracyjnych
1 tona 13m2
1m2 80kg
1m3 2600kg

Zobacz także

Agrotkanina Czarna

Czarna agrotkanina do zastosowań w ogrodnictwie. Jest to...

2,50 zł
favorite
0