Płyty chodnikowe Mackiewicz Kreativ - kolor Granit

Kreativ

94,00 zł

(94,00 zł za m2)

Brutto

Wielkogabarytowe płytki brukowe Kreativ barwione we współczesnym stylu kolor-mix. Duży rozmiar płyt 60x33cm bardzo ładnie prezentują się na większych przestrzeniach jak podjazd do domu.

Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Granit - czyli mieszane odcienie szarości i grafitu oraz Klif - czyli odcienie grafitu i brązu. Kolorystycznie paleta barw Klif pasuje do elewacji utrzymanych w ciepłych tonacjach, granit dobrze komponuje się z jasnymi elewacjami i grafitowymi detalami domów.

Wyroby przeznaczone są do wykorzystania zewnętrznego na nawierzchniach wokół domu, takich jak tarasy, alejki, podjazdy do garażu, chodniki.

Struktura płyt brukowych premium

Duże płyty brukowe Kreativ premium to płyta dwuwarstwowa. Dolna warstwa produkowana jest z wykorzystaniem grubszej frakcji kruszywa. Górna warstwa o grubości 5mm produkowana jest z drobnego kruszywa zawierającego pigment barwiący, który nadaje charakter płytom oraz ułożonej nawierzchni.

Mackiewicz - producent płyt Kreativ

Płyty brukowe produkowane są przez firmę Mackiewicz. Wykorzystany w produkcji wysokiej jakości cement oraz kruszywa pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów betonowych.

Pozostałe produkty brukowe w naszej ofercie

Zapraszamy do obejrzenia produktu na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor wybranego produktu jest tym, którego Państwo poszukują. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, w ofercie mamy kostkę brukową i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno sprzedajemy na terenie miasta Białystok oraz jego okolicach.

Płytki betonowe w promocyjnych cenach

Dekoracyjne płytki betonowe objęte są rabatami, które rosną wraz z ilością kupowanej powierzchni
Powyżej 120m2 70zł za m2
Powyżej 250m2 68,50zł za m2

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta płytek betonowych

Każda paleta płytek zawiera
Ilość m2 na palecie 11,9m2
Ilość warstw 10
Waga palety

1630kg

Na jednej palecie składowane są płytki betonowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
60x33cm 60szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Mackiewicz

Kostka brukowa Mackiewicz jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Mackiewicz. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki sprzedaży i gwarancji.

Zobacz także

Luxbruk

Mackiewicz Luxbruk to średniej wielkości płyty premium...

81,00 zł
favorite
9