Kostka brukowa Superbruk Costa

Superbruk Costa

72,00 zł

(72,00 zł za m2)

Brutto

Kostka brukowa Costa marki Superbruk to model, który powstał na podstawie klasycznej mozaiki złożonej z kostek o mocno zróżnicowanych wymiarach. Costa charakteryzuje się gładką wierzchnią warstwą użytkową i prostymi liniami o nieco modernistycznym charakterze.

Model kostki Superbruk Costa składa się z czterech elementów różnej wielkości, które można układać w dowolny sposób, tworząc w ten sposób wzory regularne oraz organiczne, czyli nieregularne. Średniej wielkości elementy można dopasować do każdej nawierzchni.

W modelu kostki brukowej Superbruk Costa wykorzystano mikrofazę, delikatne ścięcie wierzchnich krawędzi kostki. To kompromis pomiędzy modelami bezfazowymi, które są bardziej narażone na uszkodzenia krawędzi przy budowie a klasyczną fazą, która nie każdemu przypada do gustu.

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

Kolor

Wycena nawierzchni z kostek Superbruk Costa

Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną wyceną nawierzchni z kostki brukowej Superbruk wraz z dostawą na miejsce oraz uwzględnionymi rabatami zapraszamy do kontaktu. Do wyceny kostki brukowej potrzebujemy podstawowych informacji, wybranego modelu oraz koloru produktu, metraż powierzchni oraz miejsce dostawy. Zapytania dotyczące można wysyłać na nasz adres e-mail: kamienidrewno@gmail.com

Kolorystyka modelu Superbruk Costa

Kostka Costa w grupie Sun Line dostępna jest w 5 kolorach, dwóch typu kolor-mix - zebra i barwy jesieni oraz trzech klasycznych - szarym, grafitowym i brązowym. Kolor-mix to charakterystyczne barwienie, które w ostatnich latach szczególnie trafia w gusta klientów. Klasyczne barwienie to jednolite kolory o standardowym wykończeniu i uszlachetnieniu.

Linia kostek brukowych Superbruk Sun Line

Grupa Superbruk Sun Line, w której znajduje się między innymi kostka brukowa Costa to modele o klasycznych formach w nowoczesnym barwieniu typu kolor mix. Dzięki barwieniu typu kolor mix wygląd nawierzchni bardzo dobrze wkomponowuje się w naturalne otoczenie ogrodu. W naszej ofercie wyrobów Superbruk dostępne są również inne grupy produktowe i modele.

Pozostałe produkty w naszym sklepie

W sprzedaży mamy produkty brukowe na każdą kieszeń, a szeroki wybór modeli pozwala na dopasowanie ich do każdego podwórka. Zapraszamy do obejrzenia kostek brukowych Costa na miejscu w sklepie Kamień i Drewno, aby upewnić się, czy kolor i wzór wybranego produktu jest tym, czego Państwo szukają.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, sprzedajemy między innymi produkty takie jak kostka brukowa i obrzeża betonowe. W Kamień i Drewno obsługujemy teren miasta Białystok oraz jego okolice.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzuje się jedna paleta kostki brukowej

Każda paleta kostki zawiera
Ilość m2 na palecie 10,7m2
Ilość warstw 10
Waga palety 1450kg
Na jednej palecie składowane są kostki brukowe o wymiarach
Wymiary elementów w cm Ilość sztuk na palecie
9,8x9,8cm 120szt.
19,8x9,8cm 60szt.
19,8x19,8cm 120szt.
19,8x29,8cm 60szt.

Usługi transportu kostki brukowej

Transporty pełnego samochodu, który mieści około 14 palet materiałów brukowych, w Białymstoku oraz okolicach zazwyczaj są gratis. Mniejsze ilości muszą zostać wycenione indywidualnie na podstawie ilości kupowanej kostki, jej wagi oraz odległości.

Warunki Gwarancji Na Produkty Superbruk

Kostka brukowa Superbruk jest objęta gwarancją producenta na określonych warunkach, które można znaleźć przechodząc na stronę - Warunki Gwarancji Superbruk. Klient oświadcza, że zawierając umowę sprzedaży akceptuje warunki gwarancji.

Zobacz także

Moderno

Kostka brukowa Superbruk Moderno to wzór o minimalistycznym...

83,00 zł
favorite
0

Mozaik Stare Miasto

Wybierz odpowiedni kolor poniżej, aby zobaczyć właściwą cenę.

97,00 zł
favorite
0

Pikolo

Kostka Superbruk Pikolo to bardzo znany wzór kostki brukowej...

68,00 zł
favorite
0

Roma

Kostka brukowa Superbruk Roma to wzór inspirowany architekturą...

70,00 zł
favorite
27